8079 Tinfoelie

As 'n kern Al-Fe reeks aluminium foelie, 8079 aluminiumfoelie is die voorkeurmateriaal vir voedselverpakking, farmaseutiese verpakking en litium battery sagte pakke, danksy sy uitstekende rekbaarheid, uiters lae speldegattempo, betroubare versperringsprestasie en goeie verwerkbaarheid. As 'n ervare vervaardiger, ons verskaf 8079 aluminiumfoelie wat voldoen aan GB, ASTM, IN, GOST en JIS standaarde, met 'n dikte van 0,006-0,2 mm. Sy breedte, lengte en toestand is aanpasbaar, en ons het voorraad vir 3-2000 ton bestellings, balansering van kwaliteit en afleweringsdoeltreffendheid om kliënte te help om koste te verminder en mededingendheid te verbeter.

Kern kenmerke van 8079 Tinfoelie

Die uitstekende prestasie van 8079 aluminiumfoelie spruit uit sy presiese chemiese samestellingverhouding en gevorderde produksieproses. Die kerneienskappe daarvan voldoen aan die behoeftes van verskeie hoë-end toepassingscenario's, onderskei dit van gewone aluminiumfoeliemodelle. Die spesifieke voordele is soos volg:
  • Presiese chemiese samestelling verhouding: Die hoofkomponent is aluminium (balans), met silikon (En) inhoud van 0.05~0.30%, yster (Fe) inhoud van 0,7~1,3%, koper (Cu) ≤0,05%, sink (Zn) ≤0,10%, enkele ander onsuiwerhede ≤0.05% en totale ander onsuiwerhede ≤0.15%. Geen mangaan nie (Mn) element bygevoeg word, balanseer sterkte en rekbaarheid, geskik vir hoë-end verpakking en diep verwerkingsbehoeftes.
  • Uitstekende meganiese eienskappe: Die treksterkte kan 65-100N/mm² bereik, en die verlenging is ≥15%, wat baie hoër is as die gewone aluminiumfoeliestandaard. Dit kan steeds goeie taaiheid in die dun maat behou (soos 7μm), nie maklik om te breek of deur te steek nie, en kan voldoen aan die diep verwerkingsbehoeftes soos stempel en buiging van komplekse vorms, veral geskik vir hoë aanvraag scenario's soos farmaseutiese PTP aluminiumfoelie.
  • Uitstekende oppervlak- en versperringseienskappe: Toepassing van hoë-presisie-foelierolproses, die oppervlak is glad en vry van defekte, skoon van olie, met pengatnommer ≤150 stukke/m², wat baie laer is as die bedryfsgemiddelde vlak; dit het uitstekende vogbestand, lugdigte en ligafskermende eienskappe, met suurstofoordragtempo (OTR) <0.1cm³/(m² · 24 uur · atm), wat vog effektief kan isoleer, suurstof en lig, en verleng die raklewe van verpakte produkte.
  • Goeie verwerking en aanpasbaarheid: Dit ondersteun verskeie verwerkingsmetodes soos tandemrol, sny en hitte verseël. Met 'n hoë oppervlak dyne waarde, dit is geskik vir daaropvolgende prosesse soos drukwerk en laminering, en kan voldoen aan die behoeftes van verpakkingsmerk en saamgestelde gietwerk sonder bykomende behandeling; dit kan verskeie toestande soos O-toestand verskaf (Sagte Staat), H22 en H24 om aan te pas by die verwerkingsvereistes van verskillende industrieë.
  • Veilig, Omgewingsvriendelik en ekonomies: Dit voldoen aan voedsel- en farmaseutiese graad-standaarde, nie-giftig en smaakloos, met geen skadelike onsuiwerhede neerslag, geskik vir direkte kontak met voedsel en dwelms; 100% herwinbaar, behou 95% van die oorspronklike metaalwaarde tydens herwinning, en die herwinning energieverbruik is slegs 5% van primêre aluminiumproduksie, balansering van omgewingsbeskerming en kostebeheer; vergelyk met 1235 tinfoelie, hoewel die eenheidsprys effens hoër is, die totale verpakkingskoste kan met ongeveer verminder word 10% deur die verlieskoers te verminder.
8079 aluminiumfoelie spoel
8079 aluminiumfoelie spoel

Gedetailleerde spesifikasie Parameter Tabel van 8079 Tinfoelie (Insluitend onderverdelingbesonderhede en toleransies)

Ons kan pasmaak 8079 aluminiumfoelie van verskillende diktes, breedtes, lengtes en toestande volgens kliënte’ werklike behoeftes. Die volgende is die volledige en gedetailleerde spesifikasieparameters, insluitend onderverdelingsintervalle, toleransiereekse, parameterfunksies en aanpassingswenke. Vir spesiale behoeftes, jy kan kliëntediens direk raadpleeg vir aanpassing:
Parameter -kategorie
Spesifieke Parameter Item
Gedetailleerde parameterreeks
Toleransiereeks
Parameter Funksie/Aanpassing Wenke
Legering chemiese samestelling
Aluminium (Al)
Balans (≥98,5%)
±0,1%
Die hoofliggaam van die legering verseker basiese rekbaarheid en gebruiksveiligheid, geskik vir voedsel- en farmaseutiese scenario's
Silikon (En)
0.05~0,30%
±0.02%
Verbeter die verwerkingsstabiliteit van die legering en vermy skade en rimpels tydens die rol
Yster (Fe)
0.7~1,3%
±0.05%
Kernlegeringselement, vorming van soliede oplossing met aluminium om die sterkte en taaiheid van aluminiumfoelie te verbeter
Koper (Cu)
≤0,05%
≤0,01%
Streng beheer om te verhoed dat die korrosiebestandheid en verwerkingsaanpasbaarheid van aluminiumfoelie beïnvloed word
Sink (Zn)
≤0,10%
≤0,02%
Onreinheid element, teen die minimum hoeveelheid beheer om produksuiwerheid te verseker
Enkellopend Ander Onreinheid
≤0,05%
≤0,01%
Vermy toenemende pengattempo en onstabiele werkverrigting van aluminiumfoelie wat deur onsuiwerhede veroorsaak word
Totaal ander onsuiwerhede
≤0,15%
≤0,03%
Verseker allooi-eenvormigheid en verbeter produkgroepstabiliteit
Produktoestand en Meganiese Eienskappe
O Staat (Sagte Staat)
Trek sterkte: 65-80N/mm²; Verlenging: ≥20%
Treksterkte ±3N/mm²; Verlenging ±2%
Optimale rekbaarheid, geskik vir diep stamp en buig, soos farmaseutiese PTP-aluminiumfoelie en litiumbattery sagte pakke
H22 Staat (Halfharde toestand)
Trek sterkte: 80-90N/mm²; Verlenging: ≥15%
Treksterkte ±3N/mm²; Verlenging ±1,5%
Matige krag, balanseer rekbaarheid en styfheid, soos voedselseëlfoelie en saamgestelde filmsubstraat
H24 Staat (Harde Staat)
Trek sterkte: 90-100N/mm²; Verlenging: ≥12%
Treksterkte ±3N/mm²; Verlenging ±1,5%
Hoë hardheid en uitstekende trek-eienskap, soos industriële verpakking en elektroniese komponent toedraai
Dimensionele spesifikasies
Dikte
Pasgemaak: 0.006-0.2mm; In voorraad: 0.007-0.1mm
0.006-0.01mm: ±0,0005 mm; 0.01-0.1mm: ±0,001 mm; 0.1-0.2mm: ±0,002 mm
7μm is die goue dikte (balanseer prestasie en koste), 6μm het meer speldegate, en 0,2 mm is die verdikte tipe (slegs industriële gebruik)
Breedte
100-1700mm (aanpasbaar sonder minimum limiet)
100-500mm: ±0,5 mm; 500-1700mm: ± 1,0 mm
Ondersteun arbitrêre snywerk, geen brame op die rand nie, geskik vir verskillende verpakkingstoerusting en gietbehoeftes
Lengte
Gerol: 100-10000m; Blad: Aanpasbaar op aanvraag (geen beperking nie)
Gerol ±50m; Blad ±0.3mm
Die lengte van gerolde produkte kan aangepas word volgens klantproduksiedoeltreffendheid om rolwisselfrekwensie te verminder
Oppervlak- en versperringseienskappe
Pinhole Nommer
Gereeld (7-0.1mm): ≤150 stukke/m²; 6μm: >450 stukke/m²
≤±10 stukke/m²
Baie beter as 8011 (≤180 stukke/m²) en 1235 (≤200 stukke/m²), beskerming te verseker
Suurstofoordragstempo (OTR)
<0.1cm³/(m² · 24 uur · atm)
±0.01cm³/(m² · 24 uur · atm)
Isoleer suurstof effektief en voorkom oksidasie en agteruitgang van verpakte produkte
Oppervlakruwheid
Rol Grofheid: 0.04-0.085μm
±0.005μm
Maak seker die oppervlak is glad en vry van defekte, geskik vir daaropvolgende prosesse soos drukwerk en laminering
Oppervlakte Dyne Waarde
≥36dyn/cm (byvoeging 6-12% hoë-dyne toevoeging)
±2dyn/cm
Geskik vir drukwerk, laminering en hitte verseël prosesse direk sonder bykomende behandeling
Oppervlakte netheid
Maak skoon van olie, geen skrape nie, geen oksidasie kolle nie, geen olieresidu nie
Geen ooglopende gebreke nie
Voldoen aan voedsel- en farmaseutiese graad-standaarde, kan in direkte kontak met voedsel en dwelms wees
Uitvoerende Standaard
Multi-standaard aanpassing
Gb, ASTM, IN, GOST, HY
Voldoen aan die toetsvereistes van ooreenstemmende standaarde
Kan ooreenstemmende materiaalsertifikate en derdeparty-inspeksieverslae verskaf, geskik vir uitvoer en verskeie binnelandse scenario's
Let wel: 1. Die gereelde in voorraad dikte is 0,007-0,1 mm, en in-voorraad bestellings binne 3 ton kan op dieselfde dag versend word. Grootskaalse pasgemaakte bestellings het vinnige produksieskedulering. Vir spesifieke afleweringsiklus, raadpleeg asseblief kliëntediens vir bevestiging; 2. Spesiale spesifikasies (soos ultra-dun 0.006 mm, ultrawyd bo 1700mm) kan aangepas word, en die toleransie kan volgens vereistes verfyn word.

Sleutel Produksieproses Parameters

Sleutelprosesparameters in die produksieproses word streng beheer om die konsekwentheid van produkkwaliteit verder te verseker. Die kern aanvullende parameters (insluitend beheerstandaarde) is soos volg:
  • Smeltproses: Smelt waterstofinhoud ≤0.12ml/100gAl (toleransie ±0.01ml/100gAl) om luggatdefekte in voltooide produkte te vermy; smelttemperatuur 720-760 ℃ (toleransie ±10℃) om volle smelting van grondstowwe en eenvormige samestelling te verseker.
  • Warm rol Proses: Warmrol temperatuur 320-360 ℃ (toleransie ±5℃), warmgewalste plaat dikte 3.0-5.0mm (toleransie ±0.1mm), konveksiteitskoers ≤1.0% (toleransie ±0.1%) om plaat platheid te verseker en lê die fondament vir daaropvolgende rol.
  • Intermediêre uitgloeiingsproses: Uitgloeitemperatuur 310-360 ℃ (toleransie ±5℃), houtyd 2-4h (toleransie ±0.5h) om kouerollende interne spanning uit te skakel, verseker gladde opvolgende koue rol en vermy breek van aluminiumfoelie.
  • Foelierolproses: Rol kroon 60-100% (toleransie ±5%), rolruwheid 0,04-0,085μm (toleransie ±0.005μm), olie temperatuur ≥40℃ (toleransie ±2℃), vermindering per pas beheer by 15-25% om eenvormige dikte en gladde oppervlak van voltooide produkte te verseker.
  • Snyproses: Snyspoed 200-300m/min, spleetrand loodregte ≤0.3mm/m, geen brame en geen randkrul om die aanpasbaarheid van daaropvolgende aluminiumfoelieverwerking te verseker.

Toepassingsvelde van 8079 Tinfoelie

Met kernkenmerke soos lae speldegattempo, hoë rekbaarheid, voedsel- en farmaseutiese graad veiligheid, 8079 aluminiumfoelie word wyd gebruik in hoë-end scenario's soos kos, medisyne, nuwe energie, nywerheid en siviele gebruik. Die kernaanpassing van elke veld is soos volg:

1. Voedselverpakkingsveld

Dit voldoen aan GB 4806.1-2016 voedselveiligheidstandaarde, is nie-giftig en reukloos, kan in direkte kontak met voedsel wees, en verleng die raklewe deur op uitstekende versperringseienskappe staat te maak, geskik vir verskeie voedselverpakkingscenario's. Die kernspesifikasies en aanpassings is soos volg:
  • Ontspanning Kos Verpakking: 7-12μm (O Staat/H22 Staat) gekies word, geskik vir binnevoering en verseëling, kan saamgestel word met PET/PE-films, verseël en anti-oksidasie, geskik vir vakuumverpakking.
  • Gekookte kos en vakuumverpakking: 15-30μm (H22 Staat) gekies word, wat nou pas sonder plooie, is geskik vir outomatiese verpakkingstoerusting, en verhoed bakteriese groei.
  • Bakkery/Bevrore Kos Verpakking: 8-15μm (O Staat) word vir bakkeryprodukte gebruik om vog en hitte te voorkom; 20-40μm (H24 Staat) word vir bevrore voedsel gebruik, wat bestand is teen lae-temperatuur impak en nie maklik is om bros te wees nie.
  • Voedsel Saamgestelde Film Substraat: 7-10μm word gekies as die kern-aluminiumfoelielaag, en die dun spesifikasie balanseer versperringseiendom en lae koste, geskik vir verskeie hoë-end voedselverpakkings.

2. Farmaseutiese verpakkingsveld

Dit voldoen aan farmaseutiese standaarde soos ChP, USP en EP, is die voorkeur substraat vir hoë-end PTP blister aluminium foelie, met goeie verseëling en verwerkingsstabiliteit, geskik vir uitvoer- en binnelandse farmaseutiese scenario's. Die kerntoepassings is soos volg:
  • PTP farmaseutiese blister aluminiumfoelie: 20-30μm (O Staat) gekies word, met 'n lae pengattempo en hoë rekbaarheid, pas PVC/PVDC blase nou, is verseël en vogbestand, en geskik vir farmaseutiese drukwerk.
  • Farmaseutiese aluminiumfoelie sak substraat: 30-50μm (H22 Staat) gekies word, wat aan farmaseutiese netheidstandaarde voldoen, is verseël en vogbestand, en geskik vir onafhanklike dwelmverpakking en outomatiese verpakkingstoerusting.
  • Uitvoergerigte farmaseutiese verpakking: Volg internasionale farmaseutiese standaarde, kan inspeksieverslae verskaf, geskik vir uitvoerscenario's soos Europa, Amerika, Japan en Suid-Korea, en spesifikasies kan op aanvraag geoptimaliseer word.
  • Spesiale farmaseutiese scenario's: Kan saamgestel word met PVDC/EVOH, 15-25μm spesifikasie, geskik vir hoë-end middels wat maklik is om vog te absorbeer en te oksideer.

3. Litium Battery Sagte Pak Veld

As die kern substraat van litium battery sagte pak aluminium plastiek film, dit is lig, dun, hoë sterkte en het uitstekende versperringseienskappe, geskik vir litiumbatterybehoeftes soos verbruikerselektronika, nuwe energievoertuie en energiebergingstoerusting. Die kernaanpassings is soos volg:
  • Verbruikerselektronika litiumbatterye: 0.006-0.012mm (O Staat) gekies word, ultra-dun en liggewig, met goeie versperringseienskappe, geskik vir die ligte behoeftes van toerusting.
  • Nuwe energievoertuig litiumbatterye: 0.015-0.025mm (H22 Staat) gekies word, met hoë sterkte en vibrasieweerstand, vogbestand en kortsluitingbestand, geskik vir grootskaalse produksie.
  • Energiebergingstoerusting Litiumbatterye: 0.02-0.03mm (H24 Staat) gekies word, met hoë hardheid en verouderingsweerstand, kan in groot spesifikasies aangepas word om produksiedoeltreffendheid te verbeter.
  • Litium Battery Tab Verpakking: 0.01-0.015mm (O Staat) gekies word, met goeie rekbaarheid en isolasie, geskik vir fyn verpakking van oortjies.

4. Ander industriële en burgerlike velde

Vertrou op uitstekende prestasie, dit word ook wyd gebruik in industriële en burgerlike onderverdelingscenario's. Die kernaanpassings is soos volg, en spesifikasies kan op aanvraag aangepas word:

(ek) Onderverdelingsaansoeke in industriële veld

  • Elektroniese komponentverpakking: 10-20μm (H22 Staat), skoon en vogbestand, geskik vir fyn verpakking van presisie komponente.
  • Kabelbeskerming: 30-50μm (H24 Staat), hoë sterkte en slytasieweerstand, vogbestand en korrosiebestand, verleng die lewensduur van kabels.
  • Industriële termiese isolasie: 50-100μm (H24 Staat), dun en hitte-isolerend, geskik vir termiese isolasiebehoeftes van industriële toerusting en pypleidings.

(II) Onderverdelingsaansoeke in burgerlike veld

  • Hoë-end kombuis aluminium foelie: 10-15μm (O Staat), voedselgraad en hittebestand, geskik vir kook- en bewaringsscenario's, vrylik gesny kan word.
  • Versiering/geskenkverpakking: 8-12μm (O Staat), helder glans, gedruk kan word, die verbetering van die graad van versiering en geskenke.
  • Huishoudelike Bewaring en Beskerming: 15-25μm (H22 Staat), stofdig en vogdig, geskik vir bewaring en beskerming van meubels, klere en kos.
tinfoelie
tinfoelie

Vergelyking van 8079 Aluminiumfoelie met algemene aluminiumfoeliemodelle (Uitstekende voordele)

In scenario's soos buigsame verpakking, farmaseutiese produkte en litiumbatterye, 8079 aluminiumfoelie word dikwels vergelyk met gewone aluminiumfoeliemodelle soos 8011 en 1235, en die gedifferensieerde voordele daarvan is voor die hand liggend. Die spesifieke vergelyking is soos volg (neem 7μm dikte as voorbeeld) om jou te help om modelle akkuraat te kies:
Prestasie-indeks
8079 Tinfoelie
8011 Tinfoelie
1235 Tinfoelie
Chemiese samestelling
Al balans, Fe 0.7-1.3%, En 0.05-0.30%, nee Mn
Al balans, Fe 0.7-1.3%, En 0.5-1.0%, met Mn
Al≥99,35%, Fe≤0,5%
Trek sterkte
65-100N/mm² (per staat)
70-110N/mm²
50-80N/mm²
Verlenging
≥12-20% (per staat)
≤12%
≥20%
Pinhole Nommer
≤150 stukke/m²
≤180 stukke/m²
≤200 stukke/m²
Versperringsprestasie (OTR)
<0.1cm³/(m² · 24 uur · atm)
<0.1cm³/(m² · 24 uur · atm)
<0.2cm³/(m² · 24 uur · atm)
Verwerkingsprestasie
Goeie rekbaarheid, maklik om te stamp en hitte-seël, geskik vir diep verwerking
Hoë sterkte, algemene rekbaarheid, maklik om diep verwerking in te breek
Goeie rekbaarheid, lae sterkte, maklik om te beskadig
Toepaslike scenario's
Hoë-end kos, farmaseutiese, litium battery sagte pakke (verkies)
Gewone kos, industriële verpakking (koste-effektiewe keuse)
Algemene voedselverpakking, siviele foelie (laekoste keuse)
Koste (USD/kg)
3.8-4.2
3.6-4.0
3.2-3.6

8079 Produksieproses van aluminiumfoelie (Beheerbare kwaliteit, Naspeurbaar)

Ons neem toonaangewende produksieprosesse aan, volg streng ISO kwaliteit stelsel standaarde, en voer volledige prosesbeheer uit van grondstowwe tot voltooide produkte om te verseker dat elke bondel van 8079 aluminiumfoelie het stabiele gehalte en op-to-standaard werkverrigting. Die produksieproses is soos volg:
  1. Sifting van grondstowwe: Kies hoë-suiwer aluminium blokke en hoë kwaliteit legerings grondstowwe, beheer onsuiwerheidsinhoud streng om te verseker dat grondstowwe voldoen 8079 allooi samestelling standaarde; op dieselfde tyd, 0-40% gekwalifiseerde skroot kan bygevoeg word om omgewingsbeskerming en kostebeheer te balanseer; tydens smelting, beheer streng waterstofinhoud ≤0.12ml/100gAl om luggatdefekte in klaarprodukte te vermy.
  2. Smelt en Gietvorming: Plaas die gekeurde grondstowwe in die smeltoond, smelt hulle in smelt by hoë temperatuur, en na ontgassing en filterbehandeling, in blokke gegiet om spasies te vorm, om eenvormige samestelling te verseker, geen onsuiwerhede en geen luggate van spasies nie, lê die grondslag vir die daaropvolgende rol.
  3. Warm rol en koud rol: Warmrol die staaf leeg tot 3,0-5,0 mm dik plaat by 320-360 ℃, beheer konveksiteitskoers ≤1.0%; voer dan twee keer koue rol, wanneer die dikte 0,8-1,5 mm bereik, voer intermediêre uitgloeiingsbehandeling by 310-360 ℃ vir 2-4 uur uit, en laastens koudrol tot 0.24-0.30mm aluminiumfoelie leeg.
  4. Hoë-presisie foelie rol: Gebruik hoë-presisie foelie rolmeule om die aluminium foelie leeg te rol tot die teiken dikte (0.006-0.2mm) volgens die gespesifiseerde vermindering, en tandemrol kan uitgevoer word om dubbele dun-maat aluminiumfoelie te maak; tydens rol, beheer rol kroon 60-100%, grofheid 0,04-0,085μm, byvoeg 6-12% hoë dyne waarde toevoeging, en olietemperatuur ≥40℃ om gladde oppervlak te verseker, eenvormige dikte en op-tot-standaard speldegattempo van voltooide produkte.
  5. Sny en inspeksie: Volgens kliënte se behoeftes, sny die aluminiumfoelie tot die gespesifiseerde breedte en lengte, beheer streng platheid van die rand tydens sny, geen brame en geen afwyking nie; voltooide produkte word in verskeie afmetings soos voorkoms geïnspekteer, dikte, meganiese eienskappe en pinhole nommer, en ongekwalifiseerde produkte word uitgeskakel om te verseker 100% op-tot-standaard produkte wat die fabriek verlaat.
  6. Verpakking en pakhuise: Die geïnspekteerde 8079 aluminiumfoelie word op vog- en stofdigte manier verpak, gemerk met produkinligting (gelykmaak, spesifikasie, joernaal, produksie datum) vir naspeurbaarheid; na pakhuis, dit word in klassifikasie gestoor, met vogbestande en sonbestande behandeling om die bergingsgehalte van produkte te verseker.

Hoekom ons kies 8079 Tinfoelie?

As 'n grootskaalse vervaardiger van aluminiummateriaal, ons fokus op die R&D, vervaardiging en verkope van aluminiumfoelie, en is al baie jare diep betrokke by die bedryf. Vir 8079 aluminiumfoelie produkte, ons voorsien kliënte met eenstop-verkrygingsoplossings. Die kernvoordele is soos volg:
  • Gehalteversekering: Produseer in streng ooreenstemming met veelvuldige standaarde soos GB en ASTM, toegerus met professionele R&D en kwaliteit inspeksie spanne, volle proses beheer van grondstowwe tot voltooide produkte, kan materiaalsertifikate en inspeksieverslae verskaf, stabiele kwaliteit van die produk, kan voldoen aan uitvoervlakvereistes, en word na baie plekke regoor die wêreld uitgevoer.
  • Volledige spesifikasies, Aanpasbaar op aanvraag: Dikte 0,006-0,2 mm, breedte, lengte en toestand kan op aanvraag aangepas word, ondersteun klein-batch (binne 3 ton) voorraad in voorraad en groot groep aanpassing, buigsaam aan te pas by die verkrygingsbehoeftes van verskillende kliënte, met vinnige produksieskedulering en tydige aflewering.
  • Koste Voordeel: Eie produksie basis, skakel tussen-agentskakels uit, fabriek direkte voorsiening, hoë koste prestasie; op dieselfde tyd, help klante om verkrygingskoste en verpakkingsverlieskoste te verminder deur produksieprosesse te optimaliseer en afval te herwin, produkmededingendheid te verbeter.
  • Pasgemaakte dienste: Het 'n professionele tegniese span, wat produkprestasie en spesifikasies volgens kliënte kan optimeer’ spesifieke toepassingscenario's (soos spesifieke farmaseutiese en litium battery sagte pak behoeftes), verskaf een-tot-een tegniese konsultasie en modelkeuse leiding, en kliënte op te los’ modelkeuseprobleme.
  • Perfekte Na-verkope diens: Vestig 'n perfekte naverkoopdiensstelsel om op kliënte te reageer’ konsultasies, klagtes en na-verkope behoeftes betyds; as daar 'n kwaliteitsprobleem met die produk is, ons kan terugkeer- en ruildienste verskaf om kliënte te verseker’ sorgvrye verkryging; op dieselfde tyd, verskaf herwinningsdienste om kliënte te help om omgewingsbeskerming en herwinning te bereik.
Verpakking van 8079 aluminiumfoelierolletjies
Verpakking van 8079 aluminiumfoelierolletjies

Gereelde Vrae (Gereelde vrae) Oor 8079 Tinfoelie

Die volgende is algemene vrae wanneer kliënte koop 8079 tinfoelie. Vir meer konsultasies, jy kan ons kliëntediensspan direk kontak:
  • Q1: Wat is die mees geskikte dikte van 8079 tinfoelie? A1: 7μm is die “goue dikte”, balanseer prestasie en koste vir die meeste scenario's. 6μm het meer speldegate, terwyl 8μm koste verhoog sonder ooglopende prestasieverbetering.
  • Q2: Wat is die benaderde afleweringsiklus vir grootskaalse pasgemaakte 8079 tinfoelie? A2: Groot pasgemaakte bestellings (oor 2000 ton) neem 3-15 dae; in voorraad bestellings (≤3 ton) stuur dieselfde dag. Raadpleeg kliëntediens vir spesiale aanpassing.
  • Q3: Hoe om die drie state van te kies 8079 tinfoelie: O Staat, H22 en H24? A3: O Staat vir diep stempel (bv., farmaseutiese PTP, litium battery sagte pakke); H22 vir voedselseëling/saamgestelde films; H24 vir hoë-sterkte scenario's (bv., industriële verpakking).
  • Q4: Kan inspeksieverslae en materiaalsertifikate wat ooreenstem met die standaarde verskaf word tydens aankoop 8079 aluminiumfoelie vir uitvoer? A4: Ja. Ons verskaf materiaalsertifikate wat aan standaard voldoen en derdeparty-inspeksieverslae vir uitvoer om gladde doeane-uitklaring te verseker.