Uporaba žigosanja visoke čistosti 1050 aluminijasta plošča

Model: 1050 Aluminijasta pločevina
Uporaba: Embalaža hrane; Elektronsko prevajanje toplote; Arhitekturna dekoracija; Splošna industrija
Prilagoditev: Prilagodljiva velikost/površinska obdelava; Prilagodljiva najmanjša količina naročila
Certificiranje: ISO 9001/22000; FDA; DOSEG; RoHS; SGS (Mednarodna inšpekcijska agencija)
Glavne značilnosti: Visoka čistost; Dobra duktilnost; Odlična toplotna/prevodna/električna zmogljivost; Lahka
Način pakiranja: Nezaplinjena izvozna embalaža

Kategorija:

Uporaba žigosanja visoke čistosti 1050 aluminijasta plošča

1050 aluminijasta pločevina spada med 1000 serija industrijskih izdelkov iz čistega aluminija visoke čistosti, z vsebnostjo aluminija večjo od 99.5. Njegove glavne prednosti vključujejo odlično toplotno in električno prevodnost, ultra visoka duktilnost, in vrhunsko površinsko obdelavo. Ne vsebuje legirnih ojačitvenih elementov, in njegove mehanske lastnosti se nadzorujejo izključno s postopki hladne obdelave in žarjenja. Z zrelo proizvodno tehnologijo in obvladljivimi stroški, zlahka se obdeluje z upogibanjem, žigosanje, in eloksiranje, zaradi česar je primeren za različne scenarije industrijskega izvoza.

Eco Alum Co., doo. se je specializiral za R&D, proizvodnja, in svetovni izvoz 1050 aluminijaste plošče za 12 leta. Naši izdelki se strogo držijo mednarodnih standardov, kot je ASTM, IN, in GB, in se izvozijo v nad 50 države in regije po Evropi, Amerika, Jugovzhodna Azija, in Bližnji vzhod. Natančno ustrezamo zahtevam na področjih, kot je embalaža živil, elektronska toplotna prevodnost, in arhitekturno dekoracijo. Spodaj so navedene podrobne osnovne informacije o izdelku:

1050 aluminijasta plošča
1050 aluminijasta plošča

jaz. 1050 Tabela podatkov o izvozu aluminijaste pločevine

Ta tabela s specifikacijami pokriva glavne scenarije globalnega izvoza, podpira tako CC (Neprekinjeno litje) in DC (Direct Chill) prilagoditve postopka valjanja. Prilagojen je za avtomatski razrez, žigosanje, in čezmejni prevoz na dolge razdalje. Vsaka serija je opremljena s potrdilom o analizi (COA) in poročila o preskusih tretjih oseb za zagotovitev regionalne skladnosti.

Predmet Obseg parametrov Skupne specifikacije Standard tolerance Standard izvedbe Pripombe
Debelina 0.2mm-20mm (CC: 0.2-4.5mm; DC: 4.5-20mm) 0.5mm, 1.0mm, 1.5mm, 2.0mm, 3.0mm, 5.0mm, 8.0mm, 10mm 0.2-3mm: $\popoldne 0.02$mm (Natančnost: $\popoldne 0.01$mm); 3-10mm: $\popoldne 0.05$mm; 10-20mm: $\popoldne 0.1$mm ASTM B209, IN 485, Gb/t 3880.1 CC ima boljšo duktilnost za globoko žigosanje; DC ima večjo trdnost za strukturne dele.
širina 1000mm-2000mm (Prilagodljiv 300mm-900mm) 1220mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm $\popoldne 1$mm (Rezanje po fiksni dolžini: $\popoldne 0.5$mm) ASTM B209, IN 485 Združljiv s standardno opremo v tujini; ozke širine za majhne dodatke.
Dolžina 2000mm-6000mm (Rezanje s fiksno dolžino ali zvitki) 2440mm, 3000mm, 4000mm, 6000mm $\popoldne 2$mm (Rezanje po fiksni dolžini: $\popoldne 1$mm) ASTM B209, IN 485 Tuljave ustrezajo neprekinjenim linijam za žigosanje; fiksne dolžine zmanjšajo izgubo ostankov.
Temper O, H12, H14, H16, H18, H24 O (Žigosanje), H14 (Plitvo žigosanje/dekor), H18 (Strukturni), H24 (Splošna industrija) IN 485, ASTM B109 O-temper omogoča $90^circ$ upogibanje brez pokanja; H24 uravnoteži moč in uporabnost.
Površinska obdelava Mill Finish, Svetlo, Brez olja/naoljen za hrano, Modri ​​film, Pasivacija, Predhodna obdelava z eloksiranjem Film (Proti praskam), Brez olja za hrano (Pakiranje), Pasivacija (Proti rji), Predhodna obdelava z eloksiranjem FDA 21 CFR 175.300, IN 16610 Film preprečuje praske pri transportu; eloksiranje zagotavlja enotno barvo za dekoracijo.
Ravnost $\the 0.5$mm/m (Natančnost: $\the 0.2$mm/m) Redno: $\the 0.5$mm/m; Elektronski razred: $\the 0.2$mm/m ASTM B499 Zagotavlja doslednost žigosanja in preprečuje upogibanje za visoko natančno obdelavo.
Pakiranje Izvoz lesenih palet brez zaplinjevanja, enolistni film, ovoj za zaščito pred vlago, kotna varovala, navpična pritrditev 20GP: 25 ton; 40HQ: 50 ton; Maksimalna teža palete $\the 4500$lbs Standard ISTA 3A Navpična postavitev preprečuje upogibanje; večplastna zaščita za pomorski in železniški tovor.
Merjenje 1050 aluminijasta plošča
Merjenje 1050 aluminijasta plošča

II. 1050 Razvrstitev aluminijastih plošč & Parametri

Kategoriziramo 1050 aluminijaste plošče na štiri vrste glede na uporabo, natančnost, in predelava mora optimizirati parametre za čezmorske industrije:

  • 1050 Aluminijasta pločevina za hrano

    • Parametri: Debelina 0,2-3,0 mm; Raztezanje $\ge 35\%$ (O); Raztapljanje težkih kovin $\the 0.05$mg/dm²; Hrapavost Ra $\naj 0,8mu$m.

    • Površina: Brez olja/mineralno olje, primerno za hrano; brez razlike v barvi oksidacije; Skladno s FDA.

    • Temper: O, H14.

    • Tipična uporaba: Plošče za kuhinjsko posodo, pločevinke za pakiranje, podloge za posodo za hrano, gospodinjski pekači.

  • 1050 Elektronska toplotno prevodna aluminijasta plošča

    • Parametri: Debelina 0,5-5,0 mm; Toplotna prevodnost $\ge 235$W/(m·K); Število luknjic $\the 1$/m²; Ravnost $\the 0.2$mm/m.

    • Površina: Visoko natančno razmaščevanje, pasivizacija; Ra $\naj 0,5mu$m za toplotno lepljenje silikona.

    • Temper: O, H16.

    • Tipična uporaba: Hladilniki, Podstavki za LED svetilke, Prevodne plošče za precizne instrumente, EMI ščiti.

  • 1050 Dekorativna aluminijasta plošča

    • Parametri: Debelina 1,0-5,0 mm; Barvna razlika $\Delta E le 2.0$; Ravnost $\the 0.4$mm/m; Brez pokanja med upogibanjem.

    • Površina: Modri ​​film, predobdelavo z anodizacijo, osnovni premaz; debelina oksidnega filma $\ge 10mu$m.

    • Temper: H14, H24.

    • Tipična uporaba: Arhitekturne plošče, obloge pohištva, stropni trakovi, razstavni panoji, podstavki za imenske tablice.

  • 1050 Splošna industrijska aluminijasta pločevina

    • Parametri: Debelina 3,0-20 mm; Natezna trdnost $\ge 105$MPA (H24); Trdota HB $\ge 25$; Podpira rezanje po meri.

    • Površina: Mlinski zaključek, pasivizacija; opcijsko posnemanje robov; ojačan proti rji.

    • Temper: H24, H26.

    • Tipična uporaba: Deli izmenjevalnika toplote, industrijska tesnila, deli za varjenje, lupine opreme, nadzorne plošče.

Tukaj je del 2, ki pokriva osnovna področja delovanja in uporabe.


III. 1050 Zmogljivost jedra iz aluminijaste pločevine

1050 aluminijasta pločevina temelji na aluminiju visoke čistosti s strogo nadzorovanimi nečistočami. Z natančnim žarjenjem, doseže optimalno ravnovesje duktilnosti, toplotna prevodnost, in predelovalnost.

Kategorija nepremičnine
Indikator uspešnosti
Posebna vrednost
Testni standard
Opis prednosti zmogljivosti
Kemijske lastnosti
Kemična sestava (Masni delež)
Al: ≥99,50 %; Si≤0,25%; Fe≤0,40 %; Cu≤0,05%; Mn≤0,05 %; Mg≤0,05%; Zn≤0,05%; Druge posamezne nečistoče ≤0,03%, skupne nečistoče ≤0,50%
ASTM B209, Gb/t 3880.2
Aluminij visoke čistosti zagotavlja odlično toplotno in električno prevodnost; nizka vsebnost nečistoč preprečuje pokanje pri žigosanju in oksidativno razbarvanje, primeren za natančno obdelavo
Korozijska odpornost (Preizkus solnega razpršila)
≥72 ur brez očitne korozije (≥120 ur po pasivaciji)
ASTM B117
Naravno tvori oksidni film, odporen proti koroziji v suhem okolju; primerno za rahlo vlažna okolja po pasivaciji, ni za zunanja zelo korozivna okolja
Varnost hrane
Pb<0.02mg/kg, Cd<0.01mg/kg, brez migracije težkih kovin, brez vonja
FDA 21 CFR 175.300, ES 1935/2004
Lahko neposredno pride v stik z vročo in hladno hrano, v skladu z globalnimi zahtevami glede pakiranja hrane, brez ostankov škodljivih dodatkov
Temperaturna odpornost Stabilnost
Dolgotrajna delovna temperatura: -20℃ ~ 100 ℃, kratkotrajna toleranca ≤150 ℃, enostavno se zmehča pri visokih temperaturah
ASTM E794
Primerno za srednje temperaturne delovne pogoje, izogibajte se dolgoročnim scenarijem pečenja, idealno za notranja in industrijska okolja z normalno temperaturo
Fizične lastnosti
Gostota
2.70g/cm³
ASTM D792
Lažji od jekla, zmanjša težo končnega izdelka, izboljša učinkovitost transporta in montaže, primeren za lahke potrebe
Toplotna prevodnost
237W/(m·K) (Sobna temperatura, O temperament)
ASTM D5470
Toplotna prevodnost daleč presega 3003 in 5052 zlitine, prednostni substrat za scenarije elektronske toplotne prevodnosti in kuhalne posode
Električna prevodnost
≥55 % IACS (O temperament), ≥53 % IACS (H18 temperament)
ASTM B193
Odlična električna prevodnost, primeren za scenarije elektromagnetnega ščita in natančnega instrumenta, brez magnetnih motenj
Površinska hrapavost
Mlinski zaključek: Ra≤1,0 μm, Svetel zaključek: Ra≤0,8μm, Razred natančnosti: Ra≤0,5 μm
ASTM B499
Gladka in ravna površina, enostaven za kasnejšo obdelavo, kot je laminacija, eloksiranje, in škropljenje, izboljšanje teksture izdelka
Mehanske lastnosti
Natezna trdnost
O temperament: 75-110MPA
ASTM E8
Manjša trdnost kot plošče iz zlitine aluminija, vendar veliko boljša duktilnost; različni temperi se prilagajajo različnim potrebam obdelave, O temper ima najboljšo sposobnost oblikovanja
H14 temper: 105-145MPA
H18 temperament: ≥135MPa
H24 temperament: 105-145MPA
Raztezanje (A50 mm)
O temperament: ≥35 %
ASTM E8
Odlična duktilnost, zmožen globokega vtiskovanja in upogibanja za 90° brez razpok, boljša sposobnost oblikovanja kot pri večini pločevin iz aluminijeve zlitine
H18 temperament: ≥1%
ASTM E8
Največja moč, znatno zmanjšana duktilnost, primeren za strukturne podpore brez zahtev po oblikovanju

1050 pločevina iz zlitine aluminija
1050 pločevina iz zlitine aluminija

IV. 1050 Področja uporabe aluminijaste pločevine

1. Embalaža za hrano & Posoda za kuhanje

  • Podlage za kuhanje: O-kaljene plošče (0.5–3,0 mm) se uporabljajo za gospodinjske ponve, pekači, in obloge za lončke. Visoka toplotna enotnost zagotavlja učinkovitost kuhanja. Površina je brez olja za hrano, skladen s FDA in EC 1935/2004 standardi.

  • Embalaža za hrano: Tanke plošče (0.2–1,5 mm) se uporabljajo za podstavke pločevink in lupine posod. Odlična duktilnost omogoča kompleksne oblike brez migracije težkih kovin.

2. Električni & Elektronika

  • Toplotno upravljanje: 0.5–5,0 mm plošče, ki se uporabljajo za podnožja LED in hladilnike. Visoka toplotna prevodnost ($237$ W/m · k) hitro odvaja toploto. Pasivacija preprečuje oksidacijo v elektronskih okoljih.

  • Prevodni deli: Natančni listi, ki se uporabljajo za EMI zaščito in prevodne plošče instrumentov. Nizka površinska hrapavost (Ra $\naj 0,5mu$m) zagotavlja $99.5\%$ kontaktno prileganje s termičnimi blazinicami.

3. Arhitekturna dekoracija

  • Notranje plošče: 1.0– 5,0 mm listi za obloge pohištva, stropni trakovi, in stenske plošče. Anodizacija zagotavlja enotne barve (srebro, šampanjec, itd.).

  • Signalizacijo & Zasloni: Uporablja se za vrhunske tablice z imeni in razstavne okvirje. Zaščitna folija preprečuje praske med namestitvijo, ohranja vrhunsko teksturo.

4. Splošne industrijske aplikacije

  • Industrijske komponente: 3.0– 20,0 mm listi (H24 temperament) za dele izmenjevalnika toplote, tesnila, in varjene komponente. Ponuja zmerno moč in stroškovno učinkovitost.

  • Oprema Školjke: Enostavno vtiskanje v pokrove strojev in podstavke nadzorne plošče. Površine so primerne za prašno lakiranje ali sitotisk za izboljšanje identifikacije izdelka.

razumem. Prevedel bom preostale razdelke -Profil podjetja, Pošiljanje, Primerjava, in študije primerov— zagotovitev, da so tabele in tehnične podrobnosti skrbno ohranjene v skladu z izvirnim kitajskim besedilom.


V. Eco Alum Co., doo. Profil podjetja

Eco Alum Co., doo. je visokotehnološko podjetje, ki se osredotoča na R&D, proizvodnja, in svetovni izvoz aluminijaste pločevine visoke čistosti. z 12 let izkušenj v 1050 sektor, nudimo tovarne za pakiranje hrane, proizvajalci elektronike, in gradbena podjetja čez 50+ države.

Ključne konkurenčne prednosti:

  • Surovine & Oprema: Uporabljamo ingote primarnega aluminija visoke čistosti ($Al ge 99.7\%$), strogo izogibanje recikliranemu aluminiju. Naši objekti vključujejo uvožene precizne valjarske linije, avtomatske peči za žarjenje (nadzor $\popoldan 5^circ$C), in 10 linije za predobdelavo z eloksiranjem. Letna zmogljivost za 1050 rjuhe je 40,000 ton.

  • Certifikat kakovosti: ISO 9001, ISO 22000, FDA, DOSEG, RoHS, in s certifikatom SGS. Naš laboratorij ima spektrometre (natančnost $0.01\%$), testerji nateznosti, in komore za razprševanje soli. Ohranjamo nižjo stopnjo napak $0.02\%$ in zagotovite potrdilo o originalnosti za vsako serijo.

  • R&D & Prilagoditev: Naša 15-članska tehnična ekipa lahko prilagodi dimenzije, natančnost, in temperament. Imamo patente za “Natančno rezanje” in “Nadzor enakomernosti eloksiranja,” reševanje bolečih točk pri globokem vleku in površinski obdelavi.

  • Zelena proizvodnja: Recikliramo več $98\%$ odpadnega aluminija in uporabiti nizkoogljično taljenje. Naši izdelki so v skladu z globalnimi okoljskimi trendi in strankam pomagajo prestati presoje trajnosti.

  • Izvozne storitve: Večjezična podpora (angleščina, španščina, arabščina) pokriva celoten proces od dostave vzorcev do carinske dokumentacije (CI, PL, CO, itd.). Naša stopnja ponovnih naročil strank presega $90\%$.


The 1050 aluminijasta plošča, ki je trenutno v proizvodnji
The 1050 aluminijasta plošča, ki je trenutno v proizvodnji

VI. Prevoz & Logistične prednosti

Za zaščito mehke teksture 1050 aluminij, nudimo specializirano izvozno pakiranje in logistiko:

  • Zaščita po meri: “Lesena paleta brez zaplinjevanja + enolistni film + ovoj za zaščito pred vlago + kotna varovala + navpična pritrditev.” Tanke plošče ($<1.0$mm) pridobite toge podložne plošče. To zmanjša stopnjo škode pod $0.1\%$.

  • Logistični kanali: Dolgoročno partnerstvo z MAERSK, COSCO, DHL, in FedEx. Podpiramo morje (20GP/40HQ), zrak (72-uro dostave), in China-Europe Railway Express.

  • Učinkovitost vrat: Nahaja se v bližini Tianjina, Qingdao, in vrata Ningbo za hitro nalaganje. Mi nudimo “Od vrat do vrat” storitev na enem mestu, predhodno obdelavo vseh datotek o carinjenju.

  • Prilagodljiva dostava: Standardne velikosti (0.5-3.0debelina mm) so na zalogi za 3-7 dnevno pošiljanje. Velika naročila podpirajo razdeljeno pošiljko za lažji denarni tok strank.


VII. Primerjava: 1050 vs. Druge aluminijeve zlitine

Primerjalni predmet 1050 Aluminij 1060 Aluminij 1100 Aluminij 3003 Aluminij 5052 Aluminij
Tip zlitine Visoka čistost ($Al ge 99.5\%$) Ultra-visoka čistost ($Al ge 99.6\%$) Food-Grade Pure Al ($Al ge 99.35\%$) Al-Mn zlitina Al-Mg zlitina
Trdnost jedra Najboljša vrednost, odlična prevodnost/duktilnost. Nekoliko boljša prevodnost kot 1050. Najboljša uporabnost za globoko vlečenje. Dobra odpornost proti rji & srednje jakosti. Visoka moč & odlična odpornost na morsko vodo.
Natezna trdnost 75-145 MPA 78-150 MPA 95-165 MPA 80-220 MPA 190-260 MPA
Toplotna kond. 237 W/(m·K) 239 W/(m·K) 230 W/(m·K) 201 W/(m·K) 125 W/(m·K)
Raven stroškov Nizka (Stroškovno učinkovit) Srednje nizko (5-8% višji) Nizka (Podobno 1050) Srednje (15-20% višji) Visok (30-40% višji)
Najboljši scenarij Termični deli, embalaža, dekor, tesnila. Visoko precizna elektronika, kabli. Kompleksna globoko vlečena posoda/posode. Vlažna okolja, splošna strojna oprema. Pomorska oprema, konstrukcije visoke trdnosti.

VIII. Praktične študije primerov

  • Primer 1: Proizvajalec kuhinjske posode v JV Aziji

    • Potreba: 2.0mm O-kaljena plošča za avtomatsko žigosanje.

    • Rezultat: Uporaba primarnega aluminija ($Al ge 99.6\%$), smo dosegli $38\%$ raztezanje (preseganje standarda $35\%$). Dosežena stopnja uspešnosti žigosanja $99.9\%$ brez pokanja.

  • Primer 2: Evropski projekt hladilnika elektronike

    • Potreba: 3.0mm H16 pločevina s ploskostjo $\the 0.2$mm/m.

    • Rezultat: Odvajanje toplote izboljšano za $18\%$ v primerjavi s standardnimi zlitinami. Površina Ra $\naj 0,5mu$m zagotovljen $99.5\%$ stik s toplotno blazinico.

  • Primer 3: Ameriško podjetje za notranjo opremo

    • Potreba: 1.5mm H14 list za velike plošče.

    • Rezultat: Enotna barva ( $\Delta E le 1.5$) po eloksiranju. Uspešno se uporablja v projektih luksuznih hotelov in nakupovalnih središč.


IX. Pogosto zastavljena vprašanja (Q&A)

  1. zakaj 1050 za elektroniko? Visoka čistost zagotavlja $237$ W/(m·K) toplotna prevodnost in odlična EMI zaščita brez magnetnih motenj.

  2. Uporaba na prostem? Ni priporočljivo za vlažna/kisla zunanja okolja (nagnjena k črnitvi). Uporaba 3003 oz 5052 namesto tega.

  3. Prilagoditev & Moq? Podpiramo vsak kroj po meri. MOQ za standardne specifikacije je 2 ton; specifikacije po meri 5 ton (po dogovoru za dolgoročne partnerje).

  4. Potrdila? Zagotavljamo COA, FDA, DOSEG, RoHS, in poroča SGS ob vsaki pošiljki, da zagotovi nemoteno carinjenje.

  5. Ravnanje z različnimi temperi? O: Globoko vlečenje/posoda. H14: Plitvo žigosanje/dekor. H18: Strukturne plošče. H24: Splošna industrijska tesnila.

Za vzorce, citati, ali rešitve po meri, prosim kontaktirajte Eco Alum Co., doo. Naši upravitelji bodo odgovorili v roku 24 ure.

Ali želite, da na podlagi teh informacij ustvarim posebno predlogo ponudbe ali osnutek pisma s povpraševanjem?