8079 Aluminiumfolie

As in kearn Al-Fe rige aluminium alloy folie, 8079 aluminiumfolie is it foarkommende materiaal foar itenferpakking, farmaseutyske ferpakking en lithium batterij sêfte packs, tank oan syn treflike ductility, ekstreem lege pinhole rate, betroubere barriêreprestaasjes en goede ferwurkberens. As betûfte fabrikant, wy leverje 8079 aluminiumfolie yn oerienstimming mei GB, ASTM, YN, GOST en JIS noarmen, mei in dikte fan 0.006-0.2mm. Syn breedte, lingte en steat binne oanpasber, en wy hawwe stock foar 3-2000 ton oarders, balancing kwaliteit en levering effisjinsje te helpen klanten ferminderjen kosten en ferbetterjen konkurrinsjefermogen.

Core Skaaimerken fan 8079 Aluminiumfolie

De treflike prestaasje fan 8079 aluminiumfolie komt út syn krekte gemyske gearstalling ratio en avansearre produksje proses. De kearnkenmerken foldogge oan 'e behoeften fan ferskate hege-ein applikaasjescenario's, ûnderskiede it fan gewoane aluminiumfolie modellen. De spesifike foardielen binne as folget:
  • Krekte gemyske gearstalling ferhâlding: De wichtichste komponint is aluminium (lykwicht), mei silisium (En) ynhâld fan 0.05~0.30%, izer (Fe) ynhâld fan 0.7~1.3%, koper (Cu) ≤0.05%, sink (Zn) ≤0.10%, inkele oare ûnreinheden ≤0.05% en totale oare ûnreinheden ≤0.15%. Gjin mangaan (Mn) elemint wurdt tafoege, balancing sterkte en ductility, geskikt foar hege-ein ferpakking en djippe ferwurkjen behoeften.
  • Geweldige meganyske eigenskippen: De treksterkte kin 65-100N / mm² berikke, en de elongaasje is ≥15%, dat is fier heger as de gewoane aluminium folie standert. It kin noch behâlde goede taaiens yn 'e tinne gauge (lykas 7m), net maklik te brekken of puncture, en kin foldwaan oan de djippe ferwurkingsbehoeften lykas stampen en bûgen fan komplekse foarmen, benammen geskikt foar senario's mei hege fraach lykas farmaseutyske PTP-aluminiumfolie.
  • Uitstekende oerflak- en barriêre-eigenskippen: It oannimmen fan hege-precision folie rôljend proses, it oerflak is glêd en frij fan defekten, skjin fan oalje, mei pinhole nûmer ≤150 stikken/m², dat is folle leger as de yndustry gemiddelde nivo; it hat poerbêst vocht-proof, lucht-tight en ljocht-shielding eigenskippen, mei soerstof oerdracht rate (OTR) <0.1cm³/(m² · 24h · atm), dy't focht effektyf kin isolearje, soerstof en ljocht, en ferlingje de houdbaarheid fan ferpakte produkten.
  • Goede ferwurking en oanpassingsfermogen: It stipet ferskate ferwurkjen metoaden lykas tandem rolling, slitting en waarmte sealing. Mei hege oerflak dyne wearde, it is geskikt foar folgjende prosessen lykas printsjen en laminearjen, en kin foldwaan oan de behoeften fan ferpakking markearring en gearstalde moulding sûnder ekstra behanneling; it kin ferskate steaten leverje lykas O-steat (Soft State), H22 en H24 om oan te passen oan de ferwurkingseasken fan ferskate yndustry.
  • Feilich, Miljeufreonlik en ekonomysk: It foldocht oan noarmen foar iten- en farmaseutyske kwaliteit, net-giftige en smaakleas, mei gjin skealike ûnreinheden precipitated, geskikt foar direkt kontakt mei iten en drugs; 100% recyclable, behâlde 95% fan 'e oarspronklike metaalwearde by recycling, en it recycling enerzjyferbrûk is allinnich 5% fan primêre aluminium produksje, balancing miljeubeskerming en kosten kontrôle; ferlike mei 1235 aluminiumfolie, hoewol't de ienheid priis is wat heger, de totale ferpakkingskosten kinne wurde fermindere troch sawat 10% troch it ferminderjen fan it ferlies taryf.
8079 aluminium folie coil
8079 aluminium folie coil

Detaillearre Specification Parameter Tabel fan 8079 Aluminiumfolie (Ynklusyf ûnderferdielingsdetails en tolerânsjes)

Wy kinne oanpasse 8079 aluminiumfolie fan ferskate dikten, widths, lingten en steaten neffens klanten’ eigentlike behoeften. It folgjende is de folsleine en detaillearre spesifikaasjeparameters, ynklusyf ûnderferdieling yntervallen, tolerânsje berik, parameter funksjes en oanpassing tips. Foar spesjale behoeften, kinne jo direkt rieplachtsje klant tsjinst foar maatwurk:
Parameter-kategory
Spesifike Parameter Item
Detaillearre parameterberik
Tolerânsje Range
Parameter Funksje / Oanpassing Tips
Alloyyske gemyske komposysje
Aluminium (Al)
Lykwicht (≥98.5%)
±0.1%
It wichtichste lichem fan 'e alloy soarget foar basis ductility en gebrûk feilichheid, geskikt foar iten en farmaseutyske senario's
Silisium (En)
0.05~0.30%
±0.02%
Ferbetterje de ferwurkingsstabiliteit fan 'e legering en foarkomme skea en rimpels by it rôljen
Izer (Fe)
0.7~1.3%
±0.05%
Core alloy elemint, foarmje solide oplossing mei aluminium om de sterkte en taaiens fan aluminiumfolie te ferbetterjen
Koper (Cu)
≤0.05%
≤0.01%
Strikt kontrolearre om te foarkommen dat it beynfloedzjen fan 'e korrosjebestriding en ferwurkingsoanpassingsfermogen fan aluminiumfolie
Sink (Zn)
≤0.10%
≤0.02%
Unreinheit elemint, kontrolearre op it minimale bedrach om de suverens fan it produkt te garandearjen
Single Oare Unreinheit
≤0.05%
≤0.01%
Foarkom tanimmende pinhole taryf en ynstabile prestaasjes fan aluminium folie feroarsake troch ûnreinheden
Totaal Oare ûnreinheden
≤0.15%
≤0.03%
Soargje foar alloy uniformiteit en ferbetterje produkt batch stabiliteit
Produkt State en meganyske eigenskippen
O steat (Soft State)
Treksterkte: 65-80N/mm²; Ferlinging: ≥20%
Treksterkte ±3N/mm²; Ferlinging ± 2%
Optimale duktiliteit, geskikt foar djip stamping en bûgen, lykas farmaseutyske PTP aluminium folie en lithium batterij sêfte packs
H22 Steat (Half-Hard State)
Treksterkte: 80-90N/mm²; Ferlinging: ≥15%
Treksterkte ±3N/mm²; Ferlinging ± 1,5%
Matige sterkte, balancing ductility en stivens, lykas fiedseldichtingsfolie en gearstalde filmsubstraat
H24 Steat (Hard State)
Treksterkte: 90-100N/mm²; Ferlinging: ≥12%
Treksterkte ±3N/mm²; Ferlinging ± 1,5%
Hege hurdens en poerbêst tensile eigendom, lykas yndustriële ferpakking en elektroanyske komponint wrapping
Dimensional Spesifikaasjes
Dikte
Oanpast: 0.006-0.2mm; In stock: 0.007-0.1mm
0.006-0.01mm: ± 0.0005 mm; 0.01-0.1mm: ± 0.001 mm; 0.1-0.2mm: ± 0,002 mm
7μm is de gouden dikte (balancing prestaasjes en kosten), 6μm hat mear pinholes, en 0.2mm is it dikke type (allinnich yndustriële gebrûk)
Breedte
100-1700mm (oanpasber sûnder minimale limyt)
100-500mm: ± 0,5 mm; 500-1700mm: ± 1,0 mm
Unterstützt willekeurige slitting, gjin burrs op 'e râne, geskikt foar ferskate ferpakking apparatuer en moulding behoeften
Lingte
Rolled: 100-10000m; Fel: Oanpasber op oanfraach (gjin limyt)
Rôle ± 50m; Blêd ± 0,3 mm
De lingte fan rôle produkten kin wurde oanpast neffens klant produksje effisjinsje te ferminderjen roll feroaring frekwinsje
Oerflak en barriêre eigenskippen
Pinhole Number
Regelmjittich (7-0.1mm): ≤150 stikken/m²; 6μm: >450 stikken/m²
≤±10 stikken/m²
Fier superieur oan 8011 (≤180 stikken/m²) en 1235 (≤200 stikken/m²), it garandearjen fan beskerming
Oxygen Transmission Rate (OTR)
<0.1cm³/(m² · 24h · atm)
± 0.01cm³/(m² · 24h · atm)
Effektyf isolearje soerstof en foarkomme oksidaasje en efterútgong fan ferpakte produkten
Oerflak Roughness
Roll Roughness: 0.04-0.085μm
± 0,005 μm
Soargje derfoar dat it oerflak glêd is en frij fan defekten, geskikt foar folgjende prosessen lykas printsjen en laminearjen
Surface Dyne Wearde
≥36 dyn/cm (tafoegjen 6-12% hege dyne additieven)
± 2 dyn/cm
Geskikt foar printsjen, laminaasje en waarmte sealing prosessen direkt sûnder ekstra behanneling
Surface Cleanliness
Rein fan oalje, gjin krassen, gjin oksidaasje spots, gjin oalje residu
Gjin dúdlike gebreken
Moetsje noarmen foar iten- en farmaseutyske kwaliteit, kin yn direkt kontakt wêze mei iten en drugs
Executive Standert
Multi-standert oanpassing
GB, ASTM, YN, GOST, HY
Meitsje de testeasken fan oerienkommende noarmen
Kin oerienkommende materiaal sertifikaten en ynspeksjerapporten fan tredden leverje, geskikt foar eksport en ferskate ynlânske senario's
Noat: 1. De reguliere dikte op foarried is 0,007-0,1 mm, en yn-stock oarders binnen 3 ton kinne wurde ferstjoerd op deselde dei. Grutskalige oanpaste oarders hawwe rappe produksjeplanning. Foar spesifike levering syklus, nim dan rieplachtsje klanttsjinst foar befêstiging; 2. Spesjale spesifikaasjes (lykas ultra-tinne 0.006mm, ultra-breed boppe 1700mm) kin oanpast wurde, en de tolerânsje kin fine-tuned neffens easken.

Key Production Process Parameters

Wichtige prosesparameters yn it produksjeproses wurde strikt kontroleare om de konsistinsje fan produktkwaliteit fierder te garandearjen. De kearn oanfoljende parameters (ynklusyf kontrôle noarmen) binne as folget:
  • Melting proses: Melt wetterstof ynhâld ≤0.12ml/100gAl (tolerânsje ± 0.01ml / 100gAl) om luchtgatdefekten yn klear produkten te foarkommen; smelttemperatuer 720-760 ℃ (tolerânsje ± 10 ℃) om folslein smelten fan grûnstoffen en unifoarme komposysje te garandearjen.
  • Hot Rolling Proses: Hot rolling temperatuer 320-360 ℃ (tolerânsje ± 5 ℃), hot-rôle slab dikte 3.0-5.0mm (tolerânsje ± 0,1 mm), konvexity rate ≤1.0% (tolerânsje ±0.1%) om de platheid fan 'e plaat te garandearjen en de stifting te lizzen foar folgjende rolling.
  • Intermediate annealing proses: Annealing temperatuer 310-360 ℃ (tolerânsje ± 5 ℃), holding tiid 2-4h (tolerânsje ± 0,5h) om kâld rôljende ynterne stress te eliminearjen, soargje foar glêde folgjende kâld rôljen en foarkomme brekken fan aluminiumfolie.
  • Folie Rolling Proses: Rol kroan 60-100% (tolerânsje ± 5%), roll rûchheid 0,04-0,085μm (tolerânsje ± 0.005μm), oalje temperatuer ≥40 ℃ (tolerânsje ± 2℃), reduksje per pass kontrolearre by 15-25% om unifoarme dikte en glêd oerflak fan klear produkten te garandearjen.
  • Sliding proses: Snijsnelheid 200-300m/min, slitting râne perpendicularity ≤0.3mm / m, gjin burrs en gjin râne curling te garandearjen de oanpassingsfermogen fan folgjende aluminium folie ferwurkjen.

Applikaasjefjilden fan 8079 Aluminiumfolie

Mei kearn skaaimerken lykas lege pinhole rate, hege duktiliteit, feiligens foar iten en farmaseutyske kwaliteit, 8079 aluminiumfolie wurdt in soad brûkt yn hege-ein senario's lykas iten, medisinen, nije enerzjy, yndustry en boargerlik gebrûk. De kearn oanpassing fan elk fjild is as folget:

1. Food Packaging Field

It foldocht oan GB 4806.1-2016 iten feiligens noarmen, is net-giftig en reukloos, kin yn direkte kontakt wêze mei iten, en ferlingt de houdbaarheid ôfhinklik fan treflike barriêre eigenskippen, geskikt foar ferskate senario's foar itenferpakking. De kearnspesifikaasjes en oanpassingen binne as folget:
  • Leisure Food Packaging: 7-12μm (O State / H22 State) selektearre is, geskikt foar binnenbekleding en sealing, kin wurde gearstald mei PET / PE films, fersegele en anty-oksidaasje, geskikt foar fakuüm ferpakking.
  • Cooked Food en Vacuum Packaging: 15-30μm (H22 Steat) selektearre is, dy't nau past sûnder rimpels, is geskikt foar automatyske ferpakking apparatuer, en foarkomt baktearjele groei.
  • Bakkerij / Frozen Food Packaging: 8-15μm (O steat) wurdt brûkt foar bakkerij produkten om focht en waarmte foar te kommen; 20-40μm (H24 Steat) wurdt brûkt foar beferzen iten, dat is resistint foar lege temperatuer ynfloed en net maklik te wêzen bros.
  • Food Composite Film Substraat: 7-10μm wurdt selektearre as de kearn aluminium folie laach, en de tinne spesifikaasje balances barriêre eigendom en lege kosten, geskikt foar ferskate high-end iten ferpakking.

2. Pharmaceutical Packaging Field

It foldocht oan farmaseutyske noarmen lykas ChP, USP en EP, is de foarkar substraat foar hege-ein PTP blister aluminium folie, mei goede sealing en ferwurkjen stabiliteit, geskikt foar eksport en ynlânske farmaseutyske senario's. De kearnapplikaasjes binne as folget:
  • PTP Pharmaceutical Blister Aluminiumfolie: 20-30μm (O steat) selektearre is, mei lege pinhole taryf en hege ductility, past PVC / PVDC blierren nau, is fersegele en fochtbestindich, en geskikt foar farmaseutyske printsjen.
  • Farmaseutyske aluminiumfolie Bag Substrate: 30-50μm (H22 Steat) selektearre is, dy't foldocht oan noarmen foar farmaseutyske skjinens, is fersegele en fochtbestindich, en geskikt foar ûnôfhinklike drug ferpakking en automatyske ferpakking apparatuer.
  • Eksportrjochte farmaseutyske ferpakking: Folgje ynternasjonale farmaseutyske noarmen, kin foarsjen ynspeksje rapporten, geskikt foar eksportsenario's lykas Jeropa, Amearika, Japan en Súd-Korea, en spesifikaasjes kinne wurde optimalisearre op fraach.
  • Spesjale farmaseutyske senario's: Kin wurde gearstald mei PVDC / EVOH, 15-25μm spesifikaasje, geskikt foar hege-ein medisinen dy't maklik te absorbearjen focht en oxidize.

3. Lithium Batterij Soft Pack Field

As de kearn substraat fan lithium batterij soft pack aluminium plastic film, it is ljocht, tin, hege sterkte en hat poerbêste barriêre eigenskippen, geskikt foar lithium batterij behoeften lykas konsumint elektroanika, nije enerzjyauto's en apparatuer foar enerzjyopslach. De kearn oanpassingen binne as folget:
  • Consumer Electronics Lithium Batterijen: 0.006-0.012mm (O steat) selektearre is, ultra-tin en lichtgewicht, mei goede barriêre eigenskippen, geskikt foar de lichtgewicht behoeften fan apparatuer.
  • Nije Energy Vehicle Lithium Batterijen: 0.015-0.025mm (H22 Steat) selektearre is, mei hege sterkte en trilling ferset, focht-proof en koartsluting bewiis, geskikt foar grutskalige produksje.
  • Enerzjy Storage Equipment Lithium Batterijen: 0.02-0.03mm (H24 Steat) selektearre is, mei hege hurdens en fergrizing ferset, kin wurde oanpast yn grutte spesifikaasjes te ferbetterjen produksje effisjinsje.
  • Lithium Batterij Tab Packaging: 0.01-0.015mm (O steat) selektearre is, mei goede ductility en isolaasje, geskikt foar fyn ferpakking fan ljeppers.

4. Oare yndustriële en sivile fjilden

Betrouwen op poerbêste prestaasje, it wurdt ek in soad brûkt yn yndustriële en sivile ûnderferdielingssenario's. De kearn oanpassingen binne as folget, en spesifikaasjes kinne wurde oanpast op fraach:

(ik) Subdivision applikaasjes yn yndustriële fjild

  • Electronic Component Packaging: 10-20μm (H22 Steat), skjin en vocht-proof, geskikt foar fyn ferpakking fan presys komponinten.
  • Kabel beskerming: 30-50μm (H24 Steat), hege sterkte en wear ferset, vocht-proof en corrosie-proof, ferlinging fan de tsjinst libben fan kabels.
  • Yndustriële termyske isolaasje: 50-100μm (H24 Steat), tin en waarmte-isolearjend, geskikt foar termyske isolaasje behoeften fan yndustriële apparatuer en pipelines.

(II) Subdivision applikaasjes yn boargerlik fjild

  • High-End keuken aluminium folie: 10-15μm (O steat), food-grade en waarmte-resistant, geskikt foar koken en behâld senario, kin frij snije.
  • Dekoraasje / Gift Packaging: 8-12μm (O steat), ljochte glâns, printe wurde kinne, ferbetterjen fan de graad fan dekoraasje en jeften.
  • Household Behâld en beskerming: 15-25μm (H22 Steat), stof-proof en vocht-proof, geskikt foar behâld en beskerming fan meubels, klean en iten.
aluminiumfolie
aluminiumfolie

Ferliking fan 8079 Aluminiumfolie mei mienskiplike aluminiumfoliemodellen (Outstanding Foardielen)

Yn senario's lykas fleksibele ferpakking, farmaseutyske en lithium batterijen, 8079 aluminium folie wurdt faak fergelike mei gewoane aluminium folie modellen lykas 8011 en 1235, en syn differinsjearre foardielen binne fanselssprekkend. De spesifike ferliking is as folget (nimme 7μm dikte as foarbyld) om jo te helpen modellen sekuer te selektearjen:
Performance Index
8079 Aluminiumfolie
8011 Aluminiumfolie
1235 Aluminiumfolie
Gemyske gearstalling
Al lykwicht, Fe 0.7-1.3%, En 0.05-0.30%, gjin mn
Al lykwicht, Fe 0.7-1.3%, En 0.5-1.0%, mei mn
Al≥99.35%, Fe≤0.5%
Treksterkte
65-100N/mm² (by steat)
70-110N/mm²
50-80N/mm²
Ferlinging
≥12-20% (by steat)
≤12%
≥20%
Pinhole Number
≤150 stikken/m²
≤180 stikken/m²
≤200 stikken/m²
Barrier Performance (OTR)
<0.1cm³/(m² · 24h · atm)
<0.1cm³/(m² · 24h · atm)
<0.2cm³/(m² · 24h · atm)
Ferwurkjen Performance
Goede duktiliteit, maklik te stempel en waarmte segel, geskikt foar djippe ferwurking
Hege sterkte, algemiene ductility, maklik te brekken yn djippe ferwurking
Goede duktiliteit, lege sterkte, maklik te beskeadigjen
Tapasbere senario's
High-end iten, farmaseutysk, lithium batterij sêfte packs (foarkar)
Gewoan iten, yndustriële ferpakking (kosten-effektive kar)
Algemiene iten ferpakking, boargerlike folie (low-kosten kar)
Kosten (USD/kg)
3.8-4.2
3.6-4.0
3.2-3.6

8079 Produksjeproses fan aluminiumfolie (Kontrolearbere kwaliteit, Traceable)

Wy adoptearje liedende produksjeprosessen yn 'e sektor, strikt folgje ISO kwaliteit systeem noarmen, en fiere folsleine proses kontrôle fan grûnstoffen oan klear produkten om te soargjen dat elke batch fan 8079 aluminiumfolie hat stabile kwaliteit en up-to-standert prestaasjes. It produksjeproses is as folget:
  1. Raw Material Screening: Selektearje hege suverens aluminium ingots en hege kwaliteit alloy grûnstoffen, strikt kontrôle ûnreinens ynhâld om te soargjen dat grûnstoffen moetsje 8079 alloy komposysje noarmen; tagelyk, 0-40% kwalifisearre skrap kin wurde tafoege om miljeubeskerming en kostenkontrôle te balansearjen; tidens it smelten, strikt kontrolearje melt wetterstof ynhâld ≤0.12ml / 100gAl te kommen lucht gat defekten yn klear produkten.
  2. Melting en Casting foarmjen: Set de ôfskermde grûnstoffen yn 'e smeltende oven, melt se yn melt op hege temperatuer, en nei degassing en filtering behanneling, yn ingots getten om blanks te foarmjen, garandearjen fan unifoarme komposysje, gjin ûnreinheden en gjin lucht gatten fan blanks, de basis lizze foar folgjende rolling.
  3. Hot Rolling en Cold Rolling: Hot rôlje de ingot blank nei 3.0-5.0mm dikke plaat op 320-360 ℃, kontrôle konvexity rate ≤1.0%; dan útfiere twa passes fan kâld rolling, as de dikte berikt 0.8-1.5mm, útfiere tuskenlizzende annealing behanneling by 310-360 ℃ foar 2-4h, en op it lêst kâld roll nei 0,24-0,30mm aluminium folie blank.
  4. Folje rolling mei hege presyzje: Brûk folie rôlmole mei hege presyzje om de aluminiumfolie blank te rôljen nei de doeldikte (0.006-0.2mm) neffens de oantsjutte reduksje, en tandemrolling kin wurde útfierd om dûbele tinne-gauge aluminiumfolie te meitsjen; tidens rolling, kontrôle roll kroan 60-100%, rûchheid 0,04-0,085 μm, tafoegje 6-12% hege dyn wearde additive, en oaljetemperatuer ≥40 ℃ om glêd oerflak te garandearjen, unifoarme dikte en up-to-standert pinhole taryf fan klear produkten.
  5. Slitting en ynspeksje: Neffens klantferlet, snij de aluminiumfolie nei de oantsjutte breedte en lingte, strikt kontrôle râne flatness ûnder slitting, gjin burrs en gjin ôfwiking; klear produkten wurde ynspektearre yn meardere dimensjes lykas uterlik, dikte, meganyske eigenskippen en pinhole number, en net kwalifisearre produkten wurde eliminearre om te garandearjen 100% up-to-standert produkten dy't it fabryk ferlitte.
  6. Ferpakking en Warehousing: De ynspektearre 8079 aluminiumfolie wurdt ferpakt yn focht-proof en stof-proof wize, markearre mei produkt ynformaasje (klasse, spesifikaasje, batch, produksje datum) foar traceability; nei opslach, it wurdt opslein yn klassifikaasje, mei fochtbestindige en sinnebestindige behanneling om de opslachkwaliteit fan produkten te garandearjen.

Wêrom kieze Us 8079 Aluminiumfolie?

As in grutskalige fabrikant fan aluminiummateriaal, wy rjochtsje ús op de R&D, produksje en ferkeap fan aluminium folie, en binne in protte jierren djip dwaande west yn 'e yndustry. Foar 8079 aluminiumfolie produkten, wy jouwe klanten mei ien-stop oankeap oplossings. De kearnfoardielen binne as folget:
  • Kwaliteitsfersekering: Produsearje yn strikte oerienstimming mei meardere noarmen lykas GB en ASTM, útrist mei profesjonele R&D en kwaliteit ynspeksje teams, folslein proses kontrôle fan grûnstoffen oant klear produkten, kin materiaal sertifikaten en ynspeksje rapporten leverje, stabile produkt kwaliteit, kin foldwaan oan eksport-nivo easken, en wurde eksportearre nei in protte plakken om 'e wrâld.
  • Folsleine spesifikaasjes, Oanpasber op oanfraach: Dikte 0,006-0,2 mm, wiidte, lingte en steat kinne wurde oanpast op fraach, stypjende lytse-batch (binnen 3 tonnen) yn-stock oanbod en grutte-batch maatwurk, fleksibel oanpasse oan 'e oankeapferlet fan ferskate klanten, mei rappe produksjeplanning en yntiidske levering.
  • Kosten foardiel: Eigen produksje basis, elimineren tuskenlizzende agent keppelings, fabryk direkte oanbod, hege kosten prestaasjes; tagelyk, helpe klanten om oanbestegingskosten en kosten foar ferpakkingsferlies te ferminderjen troch produksjeprosessen te optimalisearjen en skrap te recyclearjen, ferbetterjen produkt konkurrinsjefermogen.
  • Oanpaste tsjinsten: Hawwe in profesjoneel technysk team, dy't produktprestaasjes en spesifikaasjes kinne optimalisearje neffens klanten’ spesifike applikaasje senario (lykas spesifike behoeften foar farmaseutyske en lithiumbatterijen), jouwe ien-op-ien technyske oerlis en model seleksje begelieding, en oplosse klanten’ model seleksje problemen.
  • Perfect After-Sales Service: Fêststelle in perfekte after-sales service systeem te reagearjen op klanten’ oerlis, klachten en nei-ferkeap behoeften op 'e tiid; as d'r in kwaliteitsprobleem is mei it produkt, wy kinne leverje werom en útwikseling tsjinsten te garandearjen klanten’ soarchfrije oankeap; tagelyk, leverje recyclingtsjinsten om klanten te helpen miljeubeskerming en recycling te berikken.
Ferpakking fan 8079 aluminium folie rollen
Ferpakking fan 8079 aluminium folie rollen

Faak stelde fragen (FAQ) Oer 8079 Aluminiumfolie

De folgjende binne gewoane fragen as klanten keapje 8079 aluminiumfolie. Foar mear oerlis, kinne jo direkt kontakt opnimme mei ús klanteserviceteam:
  • Q1: Wat is de meast geskikte dikte fan 8079 aluminiumfolie? A1: 7μm is “gouden dikte”, balancing prestaasjes en kosten foar de measte senario. 6μm hat mear pinholes, wylst 8μm kosten fergruttet sûnder dúdlike prestaasjesferbettering.
  • Q2: Wat is de likernôch levering syklus foar grutskalige oanpast 8079 aluminiumfolie? A2: Grutte maatwurk oarders (oer 2000 tonnen) nimme 3-15 dagen; yn-stock oarders (≤3 ton) skip deselde deis. Rieplachtsje klanttsjinst foar spesjale maatwurk.
  • Q3: Hoe te selektearjen de trije steaten fan 8079 aluminiumfolie: O steat, H22 en H24? A3: O Steat foar djippe stamping (B.g., farmaseutyske PTP, lithium batterij sêfte packs); H22 foar iten sealing / gearstalde films; H24 foar senario's mei hege sterkte (B.g., yndustriële ferpakking).
  • Q4: Kinne ynspeksjerapporten en materiaalsertifikaten oerienkomme mei de noarmen wurde levere by oankeap 8079 aluminiumfolie foar eksport? A4: Ja. Wy leverje materiaalsertifikaten dy't foldogge oan standert en ynspeksjerapporten fan tredden foar eksport om glêde dûaneôfklaring te garandearjen.